درباره من

تاریخچه

سلام، من معین آقامیرزایی هستم. دانشجوی رشته ی کارشناسی کامپیوتر.

دو سه سالی هست برنامه نویسی رو شروع کردم. تو دوران نوجوانی از روی کنجکاوی یک وبلاگ زدم و موقع ساختش با کد های اسرار امیز بارش قلب و برف رو به رو شدم 😮. رفتم دنبالش و فهمیدم که با جادویی به اسم برنامه نویسی می شه همچین کاری کرد، اون زمان زیاد جدی نگرفتمش و با استفاده کردن از چند تا اسکریپت حس خفن بودن می کردم (واسه خودش دورانی بود  😂)

گذشت و گذشت تا تلگرام اومد و با خودش بات تلگرام رو آورد. منم که برام خیلی جالب بود رفتم سراغش و از طریق یک سایت آموزشی زبان php رو دست و پا شکسته یاد گرفتم. به زور و با هزار تا سرچ تونستم یه برنامه ساده که پیام خود کاربر رو بر می گردوند رو اجرا کنم و یه ربات تلگرام بنویسم. چه ذوقی می کردم و حس بیل گیتس بودن داشتم 😎.

چون با php اشنا شده بودم دیدم که تو طراحی سایت در  وبلاگ ها به مشکل بر خوردم و خیلی دست و پام بستس، برای همین در اون جا بود که با worldpress آشنا شدم. این سیستم مدیریت محتوای عزیز خیلی کار رو راحت کرده بود، یه عالمه افزونه رایگان و قالب های رایگان داشت و کلی کار باحال می شد باهاش کرد. منم شروع به یادگیریش کردم.

برای این که بتونم به طور کامل یه سایت رو بسازم مجبور بودم html, css, js یادبگیرم که یکم طول کشید ولی خیلی خوش گذشت. یادم عه وقتی اولین قالب تک صفحه ایم رو که البته خیلی داغون بود رو تموم کردم واقعا داشتم بال در می آوردم (بابا من ته خفنیتم 😎). هنوزم دارم یاد می گیرم از بس که تمومی نداره، هزار هزار ماژول و لایبری برای طراحی سایت ریخته که فکر کنم تموم هم نشه 🙂

حالا که به این سن رسیدم، وارد دانشگاه آزاد قزوین شدم. در اون جا با افرادی اشنا شدم و وارد تیم رباتیک MRl at home شدم. البته به عنوان یه تازه کار. در اون جا شروع به یاد گیری python و c++ کردم. مدت کوتاهی عه که وارد تیم شدم ولی تو همین مدت به کمک بچه های تیم چیز های زیادی رو یاد گرفتم.

با ROS که یه شبه سیستم عامل مدیرت ربات عه اشنا شدم و خورده خورده دارم یادش می گیرم (👌). 

تو دانشگاه هم که کلا چیزی یاد نمی دن برای همین صرفا برای فان دارم درس می خونم تا مرکم رو بگیرم و موقع خواستگاری کردن بگم مهندس ام (جای دیگه ای به ذهنم نمی رسه تا استفاده کنم 🤔)

خوب دیگه زیاد حرف زدم اگه تا این جا  خوندی دمت گرم 👍. حالا که تا این جا خوندی می تونی برای حمایت و دلگرمی به من یه پیام برای من ارسال کنی

ممنون از همراهیت ❤️